fbpx

TRENER OSOBISTY - KATOWICE

„Sport jest moją pasją od dzieciństwa” – takie slogany nie są moją ulubioną formą opowiadania o sobie. Jestem przeciętnym człowiekiem z nieprzeciętnymi ambicjami, który odnalazł się w byciu trenerem i postanowił stać się jednym z najlepszych w branży. 

Pierwsze kroki w branży fitness stawiałem w Wielkiej Brytanii w 2013 roku. Zdobyłem tam uprawnienia trenera personalnego trzeciego stopnia w jednym z najlepszych ośrodków – Fitness Industry Education. Zacząłem pracować w największej wówczas korporacji Jatomi Fitness, gdzie wielokrotnie zdobywałem tytuł najlepszego trenera. Odczuwałem jednak niedosyt. Wiedziałem, że mogę dawać ludziom jeszcze lepszą usługę, dlatego zostałem freelancerem. Wtedy też zrodził się pomysł projektu „Wysportowany”. 

Moi podopieczni to nie profesjonaliści, którzy startują w zawodach fitness. To ambitne i zapracowane osoby, które chcą m.in. poprawić sylwetkę, zrzucić parę kilogramów, lepiej się czuć i cieszyć się z obserwowania, jak ich ciało z treningu na trening staje się coraz sprawniejsze i bardziej wysportowane.

Każdy z nas jest inny i tak też traktuję osoby, które się do mnie zgłaszają. Często osiągniecie tego samego celu jest możliwe różnymi metodami. Moim zadaniem jest znalezienie tej, która najlepiej pasuje do Ciebie, aby zarówno sam proces jak i efekt końcowy dawały Ci satysfakcje.

Wojciech Żyłka

trener osobisty Katowice

,,WHERE THE MIND GOES THE BODY WILL FOLLOW.''

NIE MA LEPSZEGO CZASU ABY ZACZĄĆ NIŻ TERAZ. nIE CZEKAJ

ONI JUŻ MIELI OKAZJE ZE MNĄ TRENOWAĆ

Copyright © 2019 Wojciech Żyłka Wysportowany - Trener osobisty Katowice