fbpx

Skuteczne odchudzanie

Na wstępie zaznaczę, że nie ma nic za darmo. Znaczy w tym wypadku jest… ale jedynie oferowana przeze mnie wiedza, która pozwoli Ci osiągnąć TWÓJ CEL.

Czytaj więcej »

Zielona szakszuka

Jajka są częstym wyborem w diecie osób aktywnych dlatego z czasem sama jajecznica może się znudzić. Dlatego jako dzisiejszy przepisz wpada zielona szakszuka. Prosty przepis a jakże smaczny przepis którego musicie spróbować!

Czytaj więcej »

Gofry owsiane

Gofry – zazwyczaj kojarzą nam się z budkami z jedzeniem, bitą śmietaną i ogromną ilością cukru. Jednak nie musi tak być. Można je wykonać na różne sposoby i bez problemu wliczyć w nasze codzienne zapotrzebowanie kaloryczne.

Czytaj więcej »

„Jak boli to rośnie”

„Jak boli, to rośnie” – powiedzenie, które krąży po siłowni początków jej istnienia. W ten sposób wielu adeptów siłowni stara się uzasadnić swoje metody treningowe i utwierdzić w przekonaniu, że ćwiczą jak należy. Ale czy aby na pewno tak jest?

Czytaj więcej »

Zupa krem z dyni

Zupa krem z dyni – jesień pełną parą, co odważniejsi jeszcze ubrani w krótkie spodenki no i co za tym idzie plaga przeziębień.. Idealnym rozwiązaniem będzie niskokaloryczna, rozgrzewająca zupa z jakże sezonowego warzywa jakim jest dynia.

Czytaj więcej »

Copyright © 2019 Wojciech Żyłka Wysportowany - Trener personalny Katowice